replika saat
ÖZEL GÜVENLİK FİRMALARI
Özel Güvenlik Firmaları

Hızla kalabalıklaşan ve kültürel açıdan aynı hızda karışan şehirlerde ortaya çıkan ve her geçen gün oranı artan suçlardan etkilenmemek, can ve mal güvenliğini sağlamak adına başvurulan yöntemlerden olan özel güvenlik, caydırıcılık konusunda etkili rol oynarken asayiş ve huzurun korunmasında da büyük pay sahibi olmaktadır. Kurum, kuruluş, özel işletme ve sitelerde giriş çıkışları denetim altında tutarak olası suçlara baştan engel olma, devriye nöbeti, nokta koruması, yakın koruma gibi pek çok konuda hizmet veren özel güvenlik ekipleri, hem görev noktasının hem de o an orada bulunan halkın korunmasında büyük fayda sağlamaktadır.

Personel seçimi, eğitim kalitesi ve hizmet anlayışı ile Özel Güvenlik Firmaları İstanbul alanında oldukça iddialı olan; hastane, okul, banka, site, kamu binalarının korunması gibi pek çok stratejik noktada görev alacak elemanlar yetiştiren kuruluşumuz, çalışma yöntemleri ve iş disiplini konusunda da son derece iddialı bir yapıya sahiptir. Çalışacağı alanlara özel güvenlik çözümleri sunan teklif öncesi çalışacağı alanların risk analizlerini, koruma haritalarını, çalışma planını hazırlayan ve bu sonuca göre stratejilerini ve yöntemlerini belirleyen firmamız 7/24 özel Güvenlik hizmetleri ile çağdaş, kusursuz, profesyonel güvenliğe imzasını atar.

Görev aldığı noktalarda; Gözetim ve Kontrol, Devriye ve Nokta Güvenliği, Soygun ve saldırılara Karşı Koruma, VIP Güvenlik ve Koruma, Para ve Değerli Eşya Taşımada refakat hizmetlerini gerçekleştirmektedir.