replika saat
ÖZEL GÜVENLİK
Özel Güvenlik

 

Güvenlik kavramı insanoğlunun varoluşundan bugüne kadar en temel ihtiyaçların başında gelmiştir. dolayısıyla her sistem suçun önlenmesi ve kamu düzenin sağlanması için bir takım koruma ve caydırma önlemleri almıştır. Tarım toplumundan sanayi toplumuna oradan da teknoloji toplumuna geçiş ortamında her alanda olduğu gibi güvenlik alanında da beklenmedik sorunlar gündeme gelmiştir.

 

Can ve mal güvenliği tehdit altına girdiğinde müdahaledeki anlık gecikmeler telafisi çok zor zararlara neden olmaktadır. Bu durum özel güvenlik ihtiyacını gündeme getirmektedir. Özel Güvenlik Teşkilatı belirli yasalar çerçevesinde faaliyet gösteren, devlet tarafından ciddiyetle denetlenen genel kolluğu tamamlayıcı mahiyette bir teşkilattır.  Güven Group Güvenlik 5188 sayılı yasanın gereklerlne titizlikle uyan saygın bir kuruluştur.

 

 Artan insan nüfusu ile birlikte kalabalıklaşan şehirlerde can ve mal emniyeti için elzem olan, özellikle kalabalıkların işlem yada geçiş yaptığı alanların sükunetinin ve çıkarlarının korunması için artık vazgeçilmez bir öncelik olan İstanbul Özel Güvenlik Hizmetleri, köklü ve profesyonel bir kuruluş olan tarafımızdan başarı ile verilmektedir. Hem fiziki hem ruhsal hem de kişilik olarak bu alanda çalışmaya uygun olan kişilerden oluşturduğu kadroları ile yakın koruma, güvenlik, danışman hizmetleri ve alanı ile ilgili alınması gerekli olan yasal işlem ve prosedürlerin tarafımızdan sağlanması gibi pek çok hizmete imzasını atmaktadır.

Hastane, okul, otel, holding, alışveriş merkezleri, mağaza gibi daha pek çok kurum ve kuruluşların daha sağlıklı hizmet verebilmeleri hem kendilerini hem de öğrenci, hasta ve müşterilerini olası tehditlere karşı savunabilmeleri için artık öncelikleri arasında yer alan Özel Güvenlik, son derece modern, kapsamlı ve kusursuz bir profesyonellikle tarafımızdan sağlanmaktadır. Öncelikle hizmet vereceği alanların risk analizlerini yapan, genel profilini değerlendirerek risk sınıflandırmasını ve koruma planını hazırlayan bu şekilde oluşabilecek güvenlik zafiyetine asla müsamaha göstermeyen firmamız, her ayrıntısına kadar düşünülmüş ve planlanmış hizmetler yürütmektedir.

Hizmet vereceği alanın tüm analiz ve değerlendirmelerini yaptıktan sonra orada görev alacak personelin eğitimini o yönde veren, insan ilişkileri iyi, güler yüzlü, dikkatli, disiplinli ve kıvrak zekaya sahip kişilerden seçtiği güvenlik görevlisi adaylarını çok sıkı eğitim ve denetimden geçirdikten sonra yetkilendirip sahaya koyan firmamız; giriş çıkış kontrolü, nokta nöbeti, devriye, yakın koruma konularında 7/24 Özel Güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.